fbpx

עדויות

הרב שנאור זלמן ממליץ על מוצרי TMRG

אסתי גנן MA – קלינאית תקשורת, ממליצה על מוצרי TMRG

TMRG הזמר שלומי חן ממליץ על מוצרי

סנדרה שדה ממליצה על ערכת TMRG למיתרי הקול

מורה לפיתוח קול – ארמת ארנהיים ממליצה על מוצרי TMRG לקול

עדות לתכשירי TMRG לקול

אלמוג קפח מהווקה פיפל ממליץ על מוצרי TMRG לקול

טובי גולן מדברת על מוצרי TMRG

הקריין איל גלברג מדבר על TMRG

אורי שדה

ברצוני לשתף אותך בכמה מקרים של מטופלים ששלחתי אליך.

לאחרונה הגיעה אלי מורה שסבלה מיבלות המיתרי הקול, מצרידות ומעייפות קולית. היא הגיעה אלי מיואשת למדי אחרי שנים של נסיונות טיפול שונים ושקלה לעזוב את ההוראה. היו תקופות שהגיעה ממש לאיבוד קול וגם במצבים ה"טובים" שלה קולה היה סדוק ומחוספס. לאחר סדרת מפגשים בהם עבדנו על נשימה סרעפתית ותחילת הפקה קולית נכונה, הפניתי אותה אליך. היא רכשה וטיפלה במוצרי טי אמ אר ג'י… ולאחר תקופה קצרה חל שיפור ניכר בקול שלה. משסיימה מיד רכשה שוב את התכשיר כדי לתחזק את השיפור. כיום היא חזרה לתיפקוד סדיר ומצליחה גם ליישם את הנלמד בטיפולי הקול. מה שלא הצליחה בטיפולים הקודמים אצל קלינאי תקשורת שונים. לאור הצלחה זו התחלתי להפנות אליך גם ילדים ולמרות הטעם הם נטלו זאת באופן סדיר ונצפתה החלמה של מיתרי הקול ושל התפקוד הקולי.

יישר כוחך

א.ג. - קלינאית תקשורת
לכבוד מכון קול שלום רב!

שמי יצחק מעודה מהישוב יבניאל שבצפון. לפני מספר חודשים נכנסתי לתפקיד חדש בתור מדריך ואב רוחני לבחורים. במסגרת תפקידי נצטרכתי למסור 4 שיעורים ביום מול כיתה גדולה. דבר שגרם לי למאמץ רב על מיתרי הגרון עד כדי שלאחר 4 חודשים לקיתי בצרידות כרונית. תחושה לא נוחה בגרון. נפיחות. ממש קושי עצום לדבר. הדבר הסב לי עגמת נפש מרובה- מה עושים? מיתרי הקול הם כלי מלאכתי. הלכתי לרופא וקיבלתי כמובן אנטיביוטיקה שאת הכדורים שתיתי ברציפות ושום דבר לא השתנה. תוך כדי רכשתי מחנות טבע/מרקחת מסוימת מוצר שמזכרוני מדובר עליו רבות להקלה על מיתרי הקול. ותוך זמן קצר נכנעתי שוב להרגשה המעצבנת ששוב כספי הונח על קרני הצבי. בדרך לא דרך קיבלתי את הפרוספקט של מכון קול וממש שוכנעתי שפה זה ענין אחר לגמרי. הרמתי טלפון והזמינו לי 2 תמציות מהחזקות. קצת יקר והרבה מר… לא עבר 24 שעות וכבר תפנית חדה. אני שומע את עצמי שר ומזמזם! חזרתי לשיעורים מלאים! יש משהו חזק ועוצמתי בתמציות האלו! וריחם הנודף למרחוק יעיד על זאת. ולכן אחי, אחותי, לכו על זה! צחצחו גרונכם הניחר!

תודה

י.מ.
שלום,

אני גננת במקצועי. שנה שלישית. בת 25. אמא לשני קטנים. בחודשים האחרונים התחילה צרידות משונה בגרוני. חשבתי שזה נובע מחוסר שינה. לאחר בדיקת רופא אף אוזן גרון, נתגלו יבלות על המיתרים. שום טיפול לא עזר. לאחר שימוש בתמצית הטבעית של טי אמ אר ג'י חל שיפור אדיר במצב הצרידות. ממליצה בחום!!

ה.ט. - תודה מקרב לב
מס' ימים לפני כנס גדול שלי בשל ריבוי הרצאות ברצף ומקרופון שלא עבד באחד המקומות בהם הרציתי איבדתי את הקול. לאחר טיפול רפואי שניתן מרופא אף אוזן גרון שלא הועיל ורופא מומחה נוסף שהכריז שאין מה לעשות אלא להתפלל ולקוות לטוב פניתי לטיפול בתכשירי TMRG. לשמחתי הרבה המוצרים סייעו לי מאוד ואפשרו לי להרצות ללא צרידות ולהיות במיטבי ביום הכנס שהיה הצלחה מסחררת מול 120 איש. תודה ענקית על טיפול מסור, אכפתיות ומקצועיות.
ש.א.
נעזרים המון בתמצית הפלא שלך.. צריכה עוד בקבוק… "למרות שהיה חולה וחלש אחרי ניתוח תשמעי איזה גוון"…
א.ר נחשב לתגלית השנה…
בוקר טוב
קודם כל סליחה שלא התייחסתי עד היום. טרדות היום, עושקות את הזמן…
דבר שני, יישר כוחך על כל המיילים . תמיד טוב לזכור ולהיזכר כיצד לשמור על כלי העבודה החשוב שלי- מיתר הקול.
רציתי לכתוב לך כמה מילים על ניסיוני עם תמצית הפלא למיתרי הקול.
אני בעיסוקי, מחנך כיתה ורכז. וכן מתחזן בבי" בשבתות, חגים וימים נוראים. שני עיסוקים אלו גורמים להתעייפות וחיכוך רב של מיתרי הקול. הגיע מצב, שלא יכולתי לשמש כחזן, במיוחד בימים נוראים, בהם התפילות ארוכות ומורכבות. לשמחתי, בשוטטי באתרי הדילים, צדה עיני פרסומת של תמצית הפלא שלכם. התקשרתי לטלפון, וכנראה ש…. ענה לי. רציתי לוודא אם זה רציני וכן את עניין הכשרות. שוכנעתי שכדאי לי לנסות, והזמנתי את התמצית, שהגיעה אלי בדיוק בזמן, לפני חגי תשרי תשע"ב. התחלתי להשתמש בתמצית באופן מסיבי לקראת הימים הנוראים, וכבר אחרי יום הרגשתי שיפור בקולות היוצאים מפי. המשכתי לקחת את התמצית במשך כמה ימים, והצלחתי לעבור את תפילות הימים הנוראים כשקולי לא נשחק ובקלות יחסית. לסיום ברצוני לסיים בתודה על המאמצים וההשקעה שלכם בנושא מיתרי הקול. אם יש לכם חומר כתוב או סדנאות בנושא- אשמח להתעדכן!

י.מ.
אתמול הייתי בארוע להגיד מזל טוב אצל חבר. ועמירן דבירניגן. ורק לפני חודש ביטלתי איתו הופעה.. עליתי להופיע לכמה שירים. הוא לא האמין איך שאני נשמע. ובכלל כמה מחמאות שאני מקבל על איך שאני נשמע. אני מקווה שאת חשה בברכות שמשוגרת אליך. אהיה בקשר לתאם. חייב. שבת שלום
מ.ד.
לשאלתך מה עושים כשהקול צרוד, עד עתה לקחתי את הטיפות זה באמת עזר רק שלא לקחתי כל יום ולא קבוע והטיפות הסתיימו אני צריכה להזמין בקבוק נוסף, והפעם תכתבי לי כמה פעמים ביום כמה טיפות ועם מה אני יכולה לשתות, האם משקה אחר לא יקלקל את הטיפול?
אודה לתשובתך.
ביי.
ר.ח.
בעיות קוליות- צרידויות ,דלקת במיתרים, עייפות קולית, חוסר סגירה של המיתרים ועוד – הן בעיות טריוויאליות שמורה לפיתוח קול נפגש עמם
בעבודתו עם תלמידיו ועומד לעיתים חסר אונים מול המצב.
חיפשתי שנים פתרונות של "הוקוס פוקוס" שיתנו מענה מעכשיו לעכשיו.. כי לפעמים זה מה שנדרש.
מאז ה TMRG השינויים שאני רואה אצל הזמרים , מפתיעים גם אותי..התוצאות הן מעבר למה ש 'ביקשתי' ביצירת התמצית.
אני בהחלט הסכמתי לכינוי שהודבק לה בפי כמה מתלמידי, תמצית הפלא.
מורה לפיתוח קול – ט. פ.
שאלתי את אחי איך היה בימים הנוראים והאם עזרה לו התמצית.
הוא אומר:
התמצית ממש עוזרת, זה כאילו שם שכבה של שמן על המיתרים, כך שליום אחד, או לפחות לכמה שעות, אתה מרגיש כאילו שהכול זורם, בלי מאמץ. שווה.
מה שנותר לי להוסיף, שאני גם חייב את התמצית הזו… וגם עוד איזה סדרה נוספת של שיעורים.
ש. ח ארה”ב
תרופת הפלא עושה פלאים
איזי ( ראפר)website
היי, רציתי להודות מאוד על העזרה שלכם אתמול. ההופעה עברה ממש טוב.
ע. (זמרת)
אני אוהבת את האבקה. טובה לי.
תודה, ג.
בזכות הטיפות רק הולך ומשתפר עם יכולות יותר גבוהה וביטחון לשיר בטונים גבוהים.
א.ס. (זמר)
מרגיש יותר טוב לגבי הצרידות.
ניב חייל
היה מדהים..
הופעה חבל על הזמן..
תודה…
א.ר.
התמצית ממש עובדת. יש לי עוד אנשים לשלוח. – מפיק מוסיקלי
ש.א.
התמצית שקניתי ממך מאוד עזרה לי הצבע הטבעי שלי חזר וגם קצת הגבהים, מצליח להחזיק בגבוהים.
א.ב.
רואים איתך פלאות
י.ק.
רואים איתך פלאות
י.ק.
היי טליה, אני חייבת לציין שהטיפות עוזרות ואפילו הילד אומר לי שעוזר לו.אני לא אשכח לך על זה לעולמים ומודה לך
ס.ג.
הידיעה על התמצית התפשטה כמו אש בשדה….
ד.ת.
מצטער על השעה. היה לי פצצות
ק.י.