מהו המזון מהחשובים שיש , נחשב כמזון על, שאנחנו מפספסים אותו וממעיטים באכילתו, שיכול למנוע מאיתנו בעיות כמו ריפלוקס / אלרגיות / נטייה להתקררות / לדלקות / לעייפות ולעוד מגוון רחב של בעיות שישפיע ישירות ובעקיפין על בריאות הקול שלנו?

כידוע, תזונה היא אחד מהמרכיבים החשובים לבריאותנו הכללית .

שייק ירוק עם עלים ירוקים ירקות ופירות, על הבוקר,

על קיבה ריקה הוא התשובה לכל כך הרבה חוליים.   

כדי שנשמור על בריאות תקינה של מערכת העיכול ,ומערכת החיסון שמשפיעות ישירות על הקול, כדאי שנפתח את היום שלנו עם שתיית שייק ירוק גדול.
שתיית שייק ירוק עם עלים ירוקים כל כך חיונית לבריאות שלנו.
עלים ירוקים

ההמלצה לנסות חמישה ימים ברצף ואח”כ יתכן שיהיה כבר קשה לוותר על זה.
מדובר על שילוב של עלים ירוקים עם ירקות אחרים.  פירות שונים כמו בננות תפוחים ירוקים, תמרים, אפרסמון מנגו ועוד ועודולהוסיף לתערובת כשתי כוסות מים.
כדאי להתחיל לאט לאט..כדי להתרגל..בהתחלה יותר פרות ומעט עלים ירוקים..ובהדרגה למצוא את השילוב המנצח. (תפריטים לדוגמא כאן למטה)
ההקפדה על העלים הירוקים.  
כשנתחיל כך את היום נרגיש זריקת אנרגיה אדירה לגוף.השייק הירוק יספק לגוף שפע של ויטמינים מינרלים,  חלבונים, חומצות, אינזימי עיכול  וישמור על:  
מערכת הלב , כלי הדם, ישפר זרימת דם, יגן על מערכת העיכול  (כידוע חומציות שעולה מהעיכול מזיקה למיתרים). שיפור מערכת החיסון (מערכת חיסון חזקה היא  אחת מאבני היסוד למיתרי קול בריאים). ניקוי רעלים (מניעת אלרגיות)  ויספק לגוף נוגדי חמצון למניעת מחלות רבות..הדרך הנוחה הנכונה הקלה והבריאה לצרוך את העלים הירוקים   היא דווקא בשייק. להכנה בבלנדר.  בשייק קיים תהליך של ריסוק הירקות לחתיכות קטנטנות וכך הרכיבים התזונתיים יספגו בקיבה.
ולמי שעדיין אין את ערכת TPV שלנו

שיטת הטיפול הקולי של TMRG – ערכה רגילה לתחזוקה ושיפור איכות הקול.
מזמינה אותך ליצור איתנו קשר.  השתדרגנו עם מתאם לאף לניקוי הסינוסים..יכולה להבטיח שתכנסו לתהליך ולכושר קולי, ותספקו את התנאים הטובים ביותר לגרון ולקול שלכם להשתקם ולהשתפר ובהדרגה תחוו הנאה מהדרך.

תפריט לדוגמא להכנת שייק ירוק!
 
הרעיון לשחק עם מגוון עלים ירוקים ושאר ירקות ופירות. לפי הטעם.
(זכרו שטעם הוא גם נרכש אז חפשו מה שאתם אוהבים אבל תנו הזדמנות)


2 כוסות מים
2 גבעולי סלרי או רבע צרור עלי רוקט (או גם וגם)
חצי אבוקדו
מיץ מחצי לימון
חצי כוס פטרוזילה
3 עגבניות
2 מלפפונים


או דוגמא אחרת
2 כוסות מים
3 תפוחים
3 תמרים
חצי ראש חסה
אפרסמון
2 גבעולי סלרי