fbpx

אבקה לקול (מס' 4) TMRG Voice Powder

אבקה לקול

185.00

לייעוץ ושירות לקוחות

מתאים ל: אבקה לקול מתאימה לסובלים מצרידות ,עומס, יובש עייפות קולית. קושי להפיק צליל. חספוס. כאב בהפקת הקול. נגעים על המיתרים (יבלות ועוד)

בנוסף האבקה מגינה על המיתרים מהנזק של חומציות ליחות חיידקים ווירוסים. על כן מתאימה במספר רב של מקרים.דלקתיות בגרון, חומציות יתר, ליחות ועוד. האבקה מצוינת בעיתות עומס. מרפדת ומונעת שחיקה של הסחוסים.וממעיטה מהמאמץ.פעולת הפקת הקול הופכת לקלה הרבה יותר.

האבקה משפרת מיידית את טווח התנועה של הקול , ומאפשרת שיקום מהיר יותר ויצירת נזק מתמשך על המיתרים עקב הפחתת הלחץ בזמן הדיבור/שירה על האזור הפגוע.
האבקה מרפדת את ריריות הגוף – בניהן מיתרי הקול – ובכך מעין 'משמנת' את המיתרים ומאפשרת למקום להתרפא ללא הלחץ המתמיד שעל המיתרים.
פעולת הדיבור יוצאת בצורה חלקה הרבה יותר, ובהרבה פחות מאמץ.

תיאור וההשפעות: עם השימוש תורגש קלות ונוחות רבה יותר בהפקת הקול! האבקה יוצרת תחושה של שכבת הגנה וריפוד על המיתרים ומגנה עליהם משחיקה. עוזר לאיחוי ומאיץ החלמה של פצעים/נגעים כגון יבלות.תחושת ריכוך המיתרים גמישות וסגירה טובה יותר של המיתרים. תורגש הגנה של המיתרים מנזקי החומציות, חיידקים ווירוסים וכמובן משחיקה וממאמץ יתר. תורגש שליטה טובה יותר במנעד וצלילות  רבה יותר.

השימוש באבקה מומלץ כטיפול שוטף/מונע בזמנים של עומס קולי/צרידות או כהכנה לפני מאמץ קולי. אנשים שקולם עיסוקם ייטיבו עם בריאות קולם ופרנסתם עם יגנו על המיתרים עם האבקה. המלצה: בצרידות קלה מומלץ להוסיף את תרסיס מי המלח והשמנים (מס '5). בצרידות בדרגה חמורה יש להוסיף את אחת התמציות מהסדרה הקלאסית (מס '2,1) ותרסיס מי המלח והשמנים (מס '5). בצרידות חמורה במיוחד – לשלב תערובת שמנים לקול (מס '6) ותמציות מהסדרה הקלאסית(מס '1 או 2)

האבקה יכולה לעזור מיידית במקרים של צרידות קשה. על אחת כמה וכמה במקרי צרידות בינוניים.
נוכחנו אף בפעולתה המיטיבה והחזקה במצבים של איבוד קול מלא.

מתנה: המדריך לשמירה על הקול

מתנה: המדריך לתזונה נכונה לשמירה על בריאות הקול

מטרת השימוש:

  1. ריכוך המיתרים, הפחתת נפיחות, סגירת מיתרים טובה.
  2. הגמשת המיתרים. הגנה על מיתרים משחיקה ומאמץ יתר.
  3. פעיל מאוד נגד צרידות.
  4. השפעה תורגש מייד עם תחילת השימוש.
  5. התוצאה היא שליטה טובה יותר במנעד. הצלילים הגבוהים של הקול מופקים בקלות יתרה (אם שומרים על היגיינה קולית)
  6. הפגנת ביצועים טובים גם למי שקולו בריא לחלוטין.

אופן השימוש: לשתות 1-2 כוסות מים לפני השימוש.- להוסיף 1 כפית שטוחה (כפית מדידה שמצורפת) לחצי כוס מים תוך כדי ערבוב עד לקבלת תערובת אחידה. להמתין כ-10 דקות לקבלת סמיכות ולשתות באיטיות. השימוש בהתאם לצורך. עד 3 פעמים ביום. (אם התערובת המתקבלת אינה אחידה ועם גושים רבים, ניתן להוסיף מראש כמות גדולה יותר של מים ולערבב במהירות)

ידע נוסף על פעילות האבקה וסגולותיה:

טיפים לשימוש: לסובלים מנגעים על המיתרים- האבקה תמזער את הנזק מהחיכוך בין המיתרים המגורים ותזרז החלמה. מוצר חיוני בארון התרופות לכל מי שחשוף לעומס מתמשך. לשימוש לפי הצורך. לילדים ניתן לערבב עם חלב או מעדן.

האבקה תורמת להגנה ותומכת בפעילות מערכת החיסון בכך שהיא סופחת אליה רעלנים וחיידקים מחוללי מחלות. בכך נמנעת פגיעה במיתרים. בנוסף המוצר מגן מפני החומצות (צרבות) שעולות דרך הוושט ופוגעות במיתרים. האבקה מחזקת את פעילות סוגר הקיבה ובכך מתמעטת פעולת החומצות (חומציות על המיתרים גורמת לנזק רב, צורבת אותם ובכך גורמת לקושי בהפקת צליל).

המוצר יוצר שכבת הגנה רירית על המיתרים ומרפד אותם.
עוזר לאיחוי ומאיץ החלמה סגירת פצעים/יבלות או כל ממצא אחר ופועל ע"י פעולת כיווץ.
משמעות הדבר היא שצלקות, יבלות, ציסטות, פוליפים וכל פצע על המיתר עשויים להתחיל בתהליך ריפוי. כמו כן, המוצר יעיל נגד דלקות על המיתרים ובגרון.

(בין התכונות נוספות של הצמחים שלא קשורות ישירות למיתרים: יעילות נגד לחץ דם גבוה, כולסטרול בדם, סכרת, עצירות ועוד)

הרכב התכשיר: 85 גרם אבקה לקול

מרכיבים: גואר גם, פרקטוזה, אבקת קקאו, פסיליום.

אזהרה: נשים בהריון, נשים מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים יש להיוועץ ברופא, להרחיק מהישג ידם של ילדים. הערה חשובה – אין לקחת תרופות, כדורים, ויטמינים גלולות בשעתיים שאחרי לקיחת האבקה.

אחסון: לשמור במקום קריר ויבש.

תפוגה: עד 3 שנים מתאריך הייצור

אין עדיין חוות דעת.

Be the first to review “אבקה לקול (מס' 4) TMRG Voice Powder”