fbpx

הצוות שלנו

טליה אלקיים: המפתחת של סדרת התכשירים המקצועים לקול TMRG

Talya Elkayamבגיל 16 נחשפה בראשונה, מייד התאהבה ומאז זוכה למקור של אושר גדול. מדובר על אהבתה למוסיקה ובראשה אהבה לקול האנושי. באותה התקופה התחילה ללמוד פיתוח קול . לימודי פיתוח הקול הרחיבו את ליבה וצבעו את תחושותיה לדבריה בצבעים מרהיבים. מה שהפך אותה ל'מכורה'. מאמינה שכל אחד שקולו חלומו לא יחשוב שהיא מגזימה בתיאורים הצבעוניים הללו. בכל אופן לשיר היה בשבילה באמת עולם ומלואו. היה הסוד לאושר הפרטי שלה ולחלומות גדולים והיא מייד שאפה לחקור את הפלא הזה עוד ועוד ועוד כדי למקסם את היכולות האישיים שלה (ועם השנים כמורה לפיתוח קול לשפר את הרמה של הזמרים מהשורה הראשונה שאיתם עבדה).
אלא מה,שדי מהר היא הבינה שאל החיידק הטוב הזה יש נספחים. חיידקים רעים שנקראים פחד במה, מתח, עייפות קולית והרבה ענינים נוספים של הגוף (הורמונים, מחזור חודשי, מערכת העיכול, מערכת הנשימה ובית הקול מערכת השרירים העצבים ועוד) שמעכבים את הקול מלהיות תמיד בשיאו, וגורמים לאכזבה מרה ולחששות מתגברים.
מאחר ואומנות היא עבורה "שלמות" . תרכיז של איכות. לא יכלה להסכים עם זה שאת הקסם הזה משהו קטן יהרוס.
וככה המציאות שטפחה בפניה, כשהיא כבר לא בת 16 ,הבינה בכאב שלא תמיד אנחנו יכולים להגיע לשיא. ולא תמיד נוכל לתת ולהראות את מיטב הפוטנציאל שלנו. (נשים עשויות להבין אותה יותר)
ובעודה מתמודדת עם המציאות לעומת השאיפה האישית האומנותית שלה שהקול כבמטה של קסם יהיה תמיד כשצריך אותו בפסגתו, ויצור את הדבר הזה , את הנס הזה שקורה ללא שום פשרות החליטה להפשיל שרוולים ולחפש בקדחנות דרכים ושיטות להתגבר על הבאג הנוראי הזה.
לטובתה ולטובת בעלי מקצוע רבים שכמוה מאחר והיא מחוברת לטבע ולריפוי מאז שהיא זוכרת את עצמה טליה הגיע ממשפחה עם היסטוריה של רפואת צמחים לצד רפואה קונבנציונלית. (סבתא מצד אבא היתה מרפאה בעלת שם עולמי וידועה בקסמיה בריפוי בצמחים. אישה דתיה וצנועה שטיפלה ביהודים ובערבים מבוקר עד לילה. וסבתה מצד אמה רוקחת במקצועה ובאה ממשפחה של רוקחים ורופאים) הדבר רק היה טבעי והגיוני שהיא תחפש ותמצא פתרונות הולמים שיתנו מענה מעל למצופה.
וכך למעלה מ-25 שנה למדה ללא לאות ובשקיקה גדולה (ועד היום) בוגרת לימודים מוסיקה, תאטרון, פיתוח קול ורפואה טבעית כשהיא בוחנת כל דבר על הקול שלה ושל תלמידיה מצמחי מרפא ארומתרפיה רפואת תדרים הומיאופתיה ועוד ועוד וזאת לצד לימוד מתמשך ומעמיק של מדע הקול המתקדם אף הוא לצד ההתקדמות הטכנולוגית. והמטרה אחת: כדי לגלות לפצח ולפתח פתרונות איכותיים לשיפור וריפוי הקול.
כיום לשמחתנו יש בידנו את סדרת המוצרים TMRG שפיתחה שמאפשרים להתגבר על בעיות רבות, למנוע קשיים ולהגיע לאיכויות קוליות יוצאות דופן. וכמובן להאיץ ריפוי של בעיות קוליות.
הניסונות היממו אותה. השמחה שלה היתה אינסופית כאשר גילתה שיש כל כך הרבה מעבר למה שאנחנו מדמיינים.
שאפשר להגיע להשגים הרבה יותר גדולים עם הקול ממה שאנו מאמינים.
והחליטה להעניק את המתנה שלה הלאה.
בימים אלו טליה והצוות שלצידה ממשיכים במסע לגלות עוד לשכלל ולדייק את האפשרויות כשהמטרה הסופית היא פתרון מלא ל90- אחוזים מבעיות הקוליות שאנו פוגשים.
מאחר וקיימות אינספור אפשרויות אנחנו לא עוצרים לרגע ומקדישים את זמננו במלוא המרץ כדי לאפשר ולחשוף את הקהל שלנו למקסימום האפשרויות לשקם את הקול.
המטרה האישית שלה היא לעזור לזמרים להגיע להשגים מרשימים לצד תמיכה במרצים שחקנים נואמים ומורים שהם למעשה משני דעת קהל ועמוד התווך בחברה שלנו וכמובן שמעל הכל לתת פתרון משמעותי לכמה שיותר אנשים הסובלים מבעיות קול וחפצים בפתרון אמיתי.
הקול / הביטוי האישי הוא אחד הכלים העוצמתיים ביותר לריפוי הלב והגוף
חשוב שנתהדר בו הן בחשיפת הרגשות שלנו בדיבור ועל אחת כמה וכמה בזמרה.

 

אבי פילו : מנכ"ל חברת TMRG

Avi Piloזוהי מדיניות שהוכתבה ע"י מנכ"ל החברה-כל מוצרי TMRG  עוברים בדיקות איכות רבות מאוד לפני שיווקם ,בכל תהליכי הפיתוח ובבדיקות האיכות הסופיות לפני שיווק המוצרים  וגם בבדיקות בקרת האיכות התקופתיות המבוצעות מעט לעט הבדיקות תמיד מבוצעות קודם כל על מיתרי הקול של המנכ"ל  אבי פילו המשמש  מנכ"ל חברת TMRG  פתרונות קול בע"מ , אבי מגיע מתחום ניהול ופיתוח עסקי. שימש במשך שנים כנשיא מיכללה למנהל עסקים ועסק בלויוי והקמה של מיזמים עסקיים בתחומים רבים עם ניסיון רב שנים של ניהול והקמה של מיזמים עסקיים רבים.  מיישם שיטת ניהול התואמת את פילוסופית הניהול שדוגלת במעורבות אישית עד לפרטים הקטנים בכל התהליכים ועל כן מחויבותו לאיכות המוצרים והשרות מגיע מהמסירות המקצועית של הצוות המקצועי של החברה  ולתהליכי הפיתוח והבדיקות האינסופיות המבוצעים על המוצרים. במסעותיו ברחבי העולם ובפגישותיו עם זמרים מכל הסגנוונות הוא תמיד מתענין וחוקר על הקשיים הקוליים שבהם אתם נתקלים בכדי לשפר את המוצרים והסלוגן שלו הוא:
"מיתרי הקול שלך הם העינין שלנו".

 

 

 

 

 גולן מנור: מנהל שיווק בינלאומי

Golan Manorאנחנו מתחייבים לעזור לכל אחד שרוצה לשפר את הביצועיים הקוליים שלו ועל כן אנו מחוייבים להגיע לכל אחד ברחבי העולם שמחפש פתרון מקצועי לבעיות הקול שלו. גולן מביא לשולחן מעל 20 שנות נסיון בשיווק בינלאומי, בחברות הייטק וחברות מוצרי צריכה. ב8 השנים האחרונות מתמחה בשיווק ומכירות מוצרים באינטרנט.
זהו האיש והאגדה האחד והיחיד מומחה עולמי לשיווק וניהול מערכות מידע שבונה מכוון ופוגע בכל יעד על פני כדור הארץ.  והוא המנוע מאחורי הפריצה והחשיפה של TMRG בעולם. אחראי על אסטרטגיית השיווק האינטרנטית העולמית, וגם דואג שהכל יתקתק כמו שצריך מאחורי הקלעים.

 

 

 

 

גבי שדה: מטפל בשיטת TMRG ומורה לפיתוח קול

גבי שדה
שיטת התרגול הקולי של TMRG בעזרת ערכת TPV לסובלים מבעיות קוליות ולמעונינים לשפר את איכות קולם ניתנת ליישום בצורה עצמאית וללא עזרת "מבוגר אחראי"
אך במידה ואתם מרגישים שאתם רוצים ליווי מקצועי שללא ספק יתרום משמעותית למהירות השיפור הקולי ולהעשרה בנושאים נוספים בתחום הקול אתם מוזמנים לקבל ליווי צמוד ע"י גבי שדה
בוגר האקדמיה לשירה ופיתוח קול גילדהול – אנגליה,
והאקדמיה למוסיקה בתל אביב.
בעל 30 שנות ניסיון כפרפורמר בינלאומי,
הופיע בתפקידים ראשיים רבים בבתי האופרה המפורסמים בעולם.
מומחה טכניקת התרגול וההדרכה של TMRG לסובלים מבעיות קוליות
ובתרגול הטכניקות הקוליות בעזרת ערכת TPV שיפור פעילות מערכת השרירים בבית הקול
מומחה לכל סוגי הקולות,
מורה לפיתוח קול, שירה ודיבור בעל טכניקות מדויקות וספציפיות המתאימות אישית לכל אחד.
מנחה כיתות אמן לשחקנים וזמרים וסדנאות להתמודדות עם ליקויי דיבור.
פרופסור של כבוד לפיתוח קול מטעם האקדמיה בשטוטגרט והאקדמיה בת"א.

 

 

 

 

אלון רוזנצוויג: אחראי מערכות טכנולוגיות ועיצוב גרפי

בכל מופע תמיד יש תמיד את האחראים מאחורי הקלעים שדואגים שהכל יתוזמן היטב ויתפקד בהתאם לתוכנית. כאלו הם אופוס, ובראשם אלון. לפעמים קוראים לו אצלנו "הקוסם". אופוס בונים, מפעילים, ומתאמים את כל המערכות הטכנולוגיות המפעילות את חברת TMRG, אתרי האינטרנט שלנו, דפי הפייסבוק, וערוצי היוטיוב שלנו.
אלון וצוות אופוס הם הקסם שמאחורי הקלעים ואפילו המעצבים הגראפיים של החברה. הודות לכשרון רב ומומחיות ברמה עולמית הם מלווים את החברה מיום הקמתה, ואחראים לכל הצדדים הטכנולוגיים שלה.